Dětské elektrické autíčko BMW X6M dvoumístné s 2,4G bluetooth ovladačem , modrá metalíza

5163

Dvoumístné dětské elektrické autíčko BMW X6M s bluetooth ovladačem, špičková kvalita, skvělé jízdní vlastnosti i přehrávač Mp3 s USB, světelné efekty.

Více informací

30 ks

Skladem

9 000 Kč s DPH

Více informací

Licenční dvoumístné BMW X6M s 2,4G bluetooth dálkovým ovládáním má celou řadou perfektních funkcí, které ocení každý malý motorista. Rodiče zase jistě příjemně překvapí špičková kvalita všech použitých materiálů a perfektní zpracování i těch nejmenších detailů.

Dětské elektrické autíčko BMW X6M má plynulý rozjezd a využívat můžete hned 3 rychlosti vpřed i vzad. Veliká EVA kola (design nafukovacích kol) zajišťují tichou a příjemnou jízdu, auto brzdí puštěním pedálu, zabrzdit ho ovšem můžete také elektrickou brzdou přiloženým dálkovým ovladačem. O náhon na obě zadní kola se starají 2 el.motory 120W/12V, autíčko tedy zvládá i jízdu v terénu, pro větší bezpečnost dětí jsou na čalouněné sedačce 2 bezpečnostní pásy.

Nabíjecí dvoumístné autíčko má otevírací dveře i úložný prostor a jeho ovládání je velice jednoduché. Po zapnutí auta zazní start a zvuk motoru a rozsvítí se 2 palubní přístroje, voltmetr na playeru vám ukáže stav nabití baterie. Překvapí vás dokonalé světelné efekty, můžete zapnout hlavní a denní LED světlomety i zadní světla, využít můžete také zvukové efekty jako klakson, písničky ovládané na volantu nebo přehrávač MP3 s USB a perfektním zvukem, ovládat můžete samozřejmě i hlasitost.

BMW X6M nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky aj. za nákupní ceny!


CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH, vzhledem k velikosti a váze odesíláme ve 2 zásilkách: 1) 153x84x57cm 2) rozměr dle možnosti - celková váha 50kg.

Mezi obrázky produktu najdete také fotografie k porovnání velikostí dalších autíček BMW/Toyota/Ford Ranger/.

délka auta 149cm
výška auta 71cm
šířka auta 100cm
průměr kol 32cm
šířka kol 11.5cm
šířka sedačky 55cm
šířka sezení 58cm
práh auta 13cm
nášlap od země 19cm
hrana karoserie po otevření dveří 37cm
váha auta 40kg
max. nosnost 50kg
max. rychlost 5km/h
pohon 2x el. motor 120W/12V na baterii 12V/10Ah
dobíječka z 220V na 12V/1000mA, splňující normu CE, EMC
čas nabíjení baterie 8 až 12hod
délka provozu při plném nabití 1 až 2hod
určeno pro děti od 3 do 8 let dle našeho max. do 7 let