Dětské elektrické autíčko BMW X6 M, 2.4 bluetooth DO, 12V, stříbrná metalíza

5281

Jednomístné dětské elektrické autíčko BMW X6M, výkonné lakované SUV s polohovací čalouněnou sedačkou. Digiplayer i 2.4G bluetooth dálkové ovládání.

Více informací

300 ks

Skladem

6 400 Kč s DPH

Více informací

Dětské elektrické autíčko BMW X6M je perfektně zpracované jednomístné SUV, ke kterému od nás navíc dostanete také 2.4G bluetooth dálkové ovládání, díky kterému můžete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu.

Autíčko skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (2 rychlosti při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání). Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda, o maximální pohodlí se pak postará pérování zadní nápravy. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete autíčko zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání.

Novinkou u tohoto modelu jsou také 3 polohová posuvná čalouněná sedadla s 3 bodovým pásem. Těšit se můžete také na osvětlený digiplayer s USB, TF a Mp3, který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu a jízdy, klakson, písničky a melodie, osvětlená palubní deska nebo přední a zadní LED osvětlení


BMW nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, náhradní díly jako kola, baterie, nabíječky, motory s převodovkami, vypínače, atd. jsou pro vás připraveny na skladě, a to za nákupní ceny.

CE certifikace a licence BMW dokládána celnici při dovozu. Přikládáme podrobný focený český návod k sestavení. Odesíláme v kartonu 117 x 44 x 64 cm, váha 26 kg.