Dětské elektrické autíčko SUV Kajene Sport NEW bílé

5116

Dětské elektrické autíčko SUV Kajene Sport NEW s dálkovým bluetooth ovladačem, 3 rychlosti vpřed i vzad, skvělé jízdní vlastnosti a bohaté efekty.

Více informací

232 ks

Skladem

4 400 Kč s DPH

Více informací

Dětské elektrické SUV Kajene Sport NEW se může pyšnit vynikajícími jízdními vlastnostmi a také super vybavením! Jedná se o velice kvalitní autíčko s propracovanými detaily. Součástí je samozřejmě 2.4G dálkové bluetooth ovládání, díky kterému budete mít vždy kontrolu nad jízdou dítěte.

Kajene Sport NEW vás nadchne opravdu plynulým rozjezdem, zvládá jízdu vpřed i vzad na nožní pedál (nastavíte řadící páčkou na přístrojové desce), ale ovládat jej můžete také dálkovým ovladačem, který má nad řízením pedálem vždy přednost - dítě tedy můžete bezpečně zastavit. Autíčko má navíc pérování obou náprav a náhon na obě zadní kola, díky tomu překoná i nerovnosti a jednodušší terén. Kola jsou navíc opatřena gumovým pásem, což zajišťuje tichou a příjemnou jízdu.

Samozřejmostí jsou nejen otevírací dveře, přední kapota i kufr, ale také bohaté světelné i zvukové efekty. Využít tak můžete FM rádio nebo si pustit vlastní hudbu (USB, SD, mp3). Po zapnutí autíčka se rozsvítí digitální voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie a palubní deska, po zapnutí pak svítí také 4 LED hlavní světla a bliká barevná hudba v přední masce, směrovkách a zadní světla. Malé závodníky jistě potěší také zvuk startu a jízdy, klakson nebo další nahrané zvuky či melodie.

Dětské autíčko Kajene Sport pohání 2 motory 45W/12V a vybrat si můžete hned ze 3 rychlostí vpřed i 3 rychlostí vzad. Výhodou je také možnost ručního tlačení či tažení při vybití baterie nebo pokud již dítě nechce dále jezdit, jednoduše vysunete zadní kolečka a ruční madlo - viz. přiložené foto. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, pro větší bezpečnost dětí je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás.

SUV Kajene Sport NEW nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou pro vás připraveny na skladě za nákupní ceny!

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení, odesíláme v kartonu 128 x 65 x 39 cm, váha 27 kg.

délka auta 127cm
výška auta 59cm
šířka auta 78cm
průměr kol 26cm
šířka sedačky 40cm
šířka sezení 44cm
nášlap od země 21cm
hrana karoserie po otevření dveří 27cm
váha auta 23kg
max. nosnost 30kg
max. rychlost 5km/h
pohon 2x el. motor 45W, na baterii 12V / 7Ah
dobíječka z 220V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, Emc
čas nabíjení baterie 8 až 12hod
délka provozu při plném nabití 1 až 2hod
určeno pro děti od 3 do 6 let