Elektrické autíčko Audi Q7 s 2,4G DO, černé matné

5121

Audi Q7 v černé matné barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, LED osvětlením, odpružením obou náprav, EVA koly, 2 motory 45W / 12V.

Více informací

233 ks

Skladem

5 950 Kč s DPH

Více informací

Nové dětské elektrické autíčko Audi Q7 v originální černé matné barvě, má věrohodný vzhled originálního modelu s licencí Audi. Při výrobě byl použit kvalitní materiál k dosažení těch nejmenších detailů. Jízda vpřed i vzad je ovládána nožním pedálem nebo dálkovým ovladačem - vpřed, vzad, pravá a levá, s přednostní jízdou nad pedálem tzn. dítě můžete ovladačem zastavit. Jízda vpřed, vzad na pedál se ovládá řadící páčkou s osvětlením řazeného stupně na přístrojové desce.

Po zapnutí auta zazní start a zvuk motoru. LED displej s voltmetrem na rádiu ukáže stav nabití baterie. Vypínačem rozsvítíte denní svícení, hlavní světla, mlhovky a zadní světla – vše v LED diodách. Klakson a již nahrané písničky se ovládají na volantu. K dispozici je FM rádio s přehrávačem MP3 na USB nebo SD kartu, s krásným zvukem, kterým volíte vlastní hudbu a hlasitost. EVA měkčená kola (obdoba nafukovacích) zajišťují tichou a příjemnou jízdu. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, při jízdě na DO brzdíte ovladačem.

Auto má náhon na obě zadní kola, tím je vhodné i pro jízdu na nerovnostech. Pro větší bezpečnost dětí je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás. Nové Audi Q7 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu. Jízdou v tomto fantastickém autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit.

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 120 x 58 x 35 cm / 22 kg

délka auta 118cm
výška auta 55cm
šířka auta 69cm
průměr kol 24cm
šířka sedačky 33cm
šířka sezení 35cm
práh auta 11cm
nášlap od země 15cm
hrana karoserie po otevření dveří 27cm
váha auta 18kg
max. nosnost 30kg
max. rychlost 5km/h
pohon 2x el. motor 45W na baterii 12V/7Ah
dobíječka z 220V na 12V/1000mA, splňující normu CE, EMC
čas nabíjení baterie 8 až 12hod
délka provozu při plném nabití 1 až 2hod
určeno pro děti od 3 let, dle našeho  max. do 6 let