Dětské elektrické autíčko BMW X6M dvoumístné s 2,4G bluetooth ovladačem , černá metalíza

5164

Dvoumístné dětské elektrické autíčko BMW X6M s bluetooth ovladačem, špičková kvalita, skvělé jízdní vlastnosti i přehrávač Mp3 s USB, světelné efekty.

Více informací

31 ks

Skladem

9 000 Kč s DPH

Více informací

Licenční dvoumístné BMW X6M s 2,4G bluetooth dálkovým ovládáním má celou řadou perfektních funkcí, které ocení každý malý motorista. Rodiče zase jistě příjemně překvapí špičková kvalita všech použitých materiálů a perfektní zpracování i těch nejmenších detailů.

Dětské elektrické autíčko BMW X6M má plynulý rozjezd a využívat můžete hned 3 rychlosti vpřed i vzad. Veliká EVA kola (design nafukovacích kol) zajišťují tichou a příjemnou jízdu, auto brzdí puštěním pedálu, zabrzdit ho ovšem můžete také elektrickou brzdou přiloženým dálkovým ovladačem. O náhon na obě zadní kola se starají 2 el.motory 120W/12V, autíčko tedy zvládá i jízdu v terénu, pro větší bezpečnost dětí jsou na čalouněné sedačce 2 bezpečnostní pásy.

Nabíjecí dvoumístné autíčko má otevírací dveře i úložný prostor a jeho ovládání je velice jednoduché. Po zapnutí auta zazní start a zvuk motoru a rosvítí se 2 palubní přístroje, voltmetr na playeru vám ukáže stav nabití baterie. Překvapí vás dokonalé světelných efekty, můžete zapnout hlavní a denní LED světlomety i zadní světla, využít můžete také zvukové efekty jako klakson, písničky ovládané na volantu nebo přehrávač Mp3 s USB a perfektním zvukem, ovládat můžete samozřejmě i hlasitost.

BMW X6M nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, které máme pro své zákazníky za nákupní ceny!

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH, vzhledem k velikosti a váze odesíláme ve 2 zásilkách: 1) 153x84x57cm 2) rozměr dle možnosti - celková váha 50kg.

Mezi obrázky podutku najdete také fotografie k porovnání velikostí dalších autíček BMW/Toyota/Ford Ranger/.