Dětské elektrické autíčko džíp Range Rover Evoque s 2.4 G DO, 12V, černý

1272

Licenční dětské elektrické autíčko Range Rover Evoque s dálkovým ovladačem, náhon na obě zadní kola s gumovým pásem, 2 45W motory, 2 klíče, vstup pro Mp3

Více informací

38 ks

Skladem

4 200 Kč s DPH

-700 Kč

4 900 Kč s DPH

Parametry

Barva Černá
Značka Land Rover

Více informací

Licenční dětské elektrické autíčko Range Rover Evoque se pyšní svým dokonalým a exkluzivním vzhledem, kvalitním zpracováním a špičkovými použitými materiály, ale také celou řadou super funkcí, které malí řidiči jistě ocení.

Dětské auto Range Rover Evoque je vybaveno atrapou automatické převodovky na přístrojové desce, díky které můžete volit hned ze 2 rychlostí vpřed nebo 1 rychlostí vzad. Na podlaze pak najdete klasický pedál, brzda je elektrická a ovládá se tlačítkem na palubní desce. Autíčko ovšem můžete ovládat také přiloženým dálkovým ovladačem, díky čemuž máte nad jízdou dítěte vždy 100% kontrolu.

Auto má náhon na obě zadní kola a je tedy vhodné i pro jízdu v méně náročném terénu, o jeho svižnou jízdu se starají dva 45 W motory, o její minimální hlučnost pak kvalitní kola s gumovým pásem. Auto jezdí max. rychlostí 4 km / hod, což je ideální procházkové tempo, sedačka je vybavena bezpečnostním pásem.

V ceně autíčka Evoque na vás čekají také 2 klíče pro start. Auto má svítící zadní světla, blikající přední světla, schránku na klíče, ale také skvělé zvukové efekty na volantu, využít však můžete také vstup pro Mp3 a pouštět při jízdě malému řidiči jeho oblíbené písničky.

O údržbu se takřka starat nemusíte, autíčko stačí udržovat v suchu a čistotě. Pokud by ovšem došlo k jakékoliv nehodě či poruše, máme ve skladu připraveny všechny potřebné náhradní díly, baterie i nabíječky.

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH,odesíláme v kartonu 127 x 42 x 58cm, 21 kg.

délka auta 120cm
výška auta 51cm
šířka auta 69cm
šířka sedačky 29cm
šířka sezení 36cm
práh auta 17cm
hrana dveří 35cm
váha auta 18kg
max. nosnost 25kg
max. rychlost 4km/h
pohon 2x el. motor 45W, na baterii 12V/7Ah
dobíječka z 220V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, EMC
čas nabíjení baterie 8 až 12hod
délka provozu při plném nabití 1 až 2hod
určeno pro děti od 3 do 8 let, dle výrobce, dle našeho max. 6 let